Jeśli chcesz sprzedać swoje auto dobrze trafiłeś. Nasza firma prowadzi skup aut w każdym stanie technicznym za gotówkę na terenie Wrocławia oraz okolic. Skupujemy samochody wszystkich marek. Jesteśmy w stanie odkupić każdy samochód nawet w dniu zgłoszenia chęci sprzedaży auta. Interesują nas każde auta, zadbane, uszkodzone, zaniedbane, do kasacji, spalone, bez ważnych opłat OC i przeglądu itp.


Na życzenie klienta wypowiadamy polisę OC, czyli zwrot składki dla Państwa, za każdy samochód płacimy od ręki w formie dogodnej dla klienta. Staramy się aby godnie wycenić wartość Twojego auta, jednak musisz mieć na uwadze, że cena będzie trochę niższa niż rynkowa jednak nie odbiegają one od nich w sposób znaczny. Szybka sprzedaż rządzi się swoimi prawami. Warto mieć na uwadze, że przy wycenie duże znaczenie ma stan pojazdu i inne np. ewentualne udokumentowane naprawy, stan powłoki lakierniczej (rysy, wgniecenia, różnice koloru), serwis w
ASO.


Skupujemy auta od rocznika 1980 roku (jeśli zabytkowe może być oczywiście starsze) ,proszę się nie bać i dzwonić wszystko jest niezobowiązujące, a auta wyceniamy bezpłatnie.