Skup Aut

Jeżeli planujesz sprzedać swoje auto, to z pewnością wiesz, że nie jest to proste zadanie. Być może na razie jedynie słyszałeś to w opowieściach swoich znajomych, a może sam masz już za sobą pierwsze próby sprzedaży auta. Pewnie wiesz już, że sprzedaż auta to odwiedziny w komisach i skupach aut, godziny spędzone na giełdach, kolejne ogłoszenia dodawane do prasy i Internetu… W dzisiejszych czasach czas to pieniądz, więc nie marnuj go. Z nami auto sprzedasz jeszcze tego samego dnia od czasu wypełnienia formularza wyceny.

Dlatego właśnie powstał Nasz Skup Aut Odkupimy od Ciebie każde auto, bez znaczenia jaki to model, marka, rocznik czy jaki ma przebieg. Nie musisz przejmować się także drobnymi usterkami – naprawimy je za Ciebie! Gwarantujemy też, że zaoferujemy Ci za Twoje auto najlepszą możliwą cenę na rynku.

Nasz Skup Autodkupi każdy samochód, który nadaje się do jazdy po polskich drogach. Zajmiemy się przygotowaniem auta do sprzedaży klientowi końcowemu. Nie pobieramy też żadnych opłat za pobyt samochodu na naszym placu ani wysokich prowizji!

Jak przebiega proces sprzedaży Twojego auta? Pierwszym krokiem będzie wypełnienie przez Ciebie specjalnego formularza na naszej stronie internetowej. Opisz jak najdokładniej swoje auto, załącz także zdjęcia jeśli masz taką możliwość. Zostaw na także swój numer telefonu i adres mailowy. Wkrótce skontaktuje się z Tobą przedstawiciel firmy Skup Aut Wrocław i zaprezentuje Ci wstępną wycenę Twojego pojazdu. Ponieważ jest ona oparta wyłącznie na informacjach przekazanych przez Ciebie w formularzu, może ona się zmienić, kiedy zobaczymy Twoje auto. Dlatego też nasz pracownik zaproponuje Ci spotkanie. Nasz mobilny doradca dojedzie w każde wskazane przez Ciebie miejsce i o dowolnej porze.

Jeżeli zaakceptujesz cenę zaproponowaną przez Skup Samochodów Wrocław, od razu będziemy mogli podpisać umowę kupna-sprzedaży. Jeżeli chcesz, wystawimy Ci też rachunek. Swoje pieniądze otrzymasz od nas od razu w gotówce po podpisaniu umowy. Na życzenie Klienta możemy wysłać również pieniądze przelewem na konto.